مزایای ترالی بیمارستانی

مروارید طب پارسیان تولید کننده تخت تشریح جسد و جهت مشاوره, طراحی, ساخت و تولید قطعات و تجهیزات پزشکی بیمارستانی و لوازم جانبی آزمایشگاه, تخت تشریح جسد, سینک اسکراب, خرید تخت تشریح جسد, خرید سینک اسکراب, فروش تخت تشریح جسد است جهت خرید و مشاوره با شماره های 02166502537 - 02166514169 تماس حاصل فرمائید .


مزایای ترالی بیمارستانی عنوان مطلبی ست که برای همراهان مروارید طب در نظر گرفته شده است.همان طور که می دانید مجموعه مروارید طب همیشه همراه شما خواهد بود و همیشه بر این باور است که با ایجاد افزایش آگاهی همراهان نسبت به عملکرد محصولاتی که ارائه می دهند،همراهان خود را به سمت خریدی مطمئن سوق دهد.از همین روست که کارشناسان فنی این مجموعه برای شما مزایای ترالی بیمارستانی را شرح میدهند و مطالبی در مورد چیستی و کارایی ترالی بیمارستانی ارائه میدهند.
همان طور که بیان شد چیستی ترالی در ابتدا مهم ترین بخش این مطلب خواهد بود چرا که ما از شناخت یک محصول می توانیم به مزایای آن پی ببریم.پس همراه ما باشید تا ابتدا بدانیم ترالی چیست و سپس مزایای ترالی بیمارستانی را بررسی کنیم. اما ترالی:
ترالی بیمارستانی یک واحد متحرک است که بر روی آن،تجهیزات بیمارستانی و یا دارو های بیماران قرار داده می شود.امید واریم که هرگز پای هیچ انسانی به بیمارستان باز نشود اما همیشه باید برای درمان افرادی که خدای نکرده به بیمارستان ها می روند بهترین امکانات را در نظر گرفت تا به بهبودی هر چه سریع تر بیماران منجر شود.گاهی این امکانات به صورت مستقیم کمک کننده است گاهی غیر مستقیم.ترالی بیمارستانی به صورت غیر مستقیم منجر به بالا رفتن سطح سلامت بیماران می شود اما چگونه یک واحد متحرک حمل تجهیزات و دارو های می تواند به بیمار کمک کند؟در ادامه این مورد را شرح می دهیم.اما ابتدا ما شما را به مطلبی در مورد انواع ترالی بیمارستانی راهنمایی می کنیم تا اطلاعات شما در این تور مطالعه تکمیا گردد.
مشاهده این مطلب»»انواع ترالی بیمارستانی - مروارید طب پارسیان
 

ترالی بیمارستانی و پرستاران

بدون تردید همه ی ما از تاثیر زحمات پرستاران بر افزایش سطح سلامت بیماران می دانیم و همچنین می دانیم کمک پرستاران چه نقشی برای کمک به بیماران ایفا میکنند.ترالی بیمارستانی به پرستاران و کمک پرستاران کمک میکند که گاها با خستگی کمتر بتوانند در زمان کوتاه تر دارو های بیشتری را به بیماران برسانند و یا تجهیزاتی که نیاز هست برای درمان را به پزشکان بدهند.فرض کنید قرار بود برای همه بیماران یک اتاق چند بیماره کمک پرستاران دارو های زیادی را بیاورند.بدون ترالی بیمارستانی افزایش رفت و امد هایشان موجب خستگی بیشتر و پایین امدن تمرکزشان میشد و یا گاهی تعدد دارو ها می توانست منجر به فراموشی یک دارو شود و شاید هم خستگی حاصل از این رفت و آمد ها موجب می شد در لحظه حیاتی تجهزیات لازم با سرعت کمتری در اختیار پزشکان قرار بگیرد.
پس تا به این جای مطلب ما کمی در مورد مزایای ترالی بیمارستانی مطلع شدیم.در واقع می توان گفت در دل تعریف ترالی بیمارستانی مزایای ترالی بیمارستانی هم نهفته است و ما از شناسایی این دستگاه می توانیم به مزایای آن پی ببریم.دوستان عزیز بیایید یک بیمارستان را بدون ترالی بیمارستانی تصور کنیم.آیا نتیجه این تصور کمی فاجعه بار و ترسناک نخواهد بود؟ما برای درک بیشتر این موضوع شما را به مطلبی در مورد کاربرد ترالی بیمارستانی راهنمایی می کنیم تا در کنار شناخت ترالی بیمارستانی و مزایای ترالی بیمارستانی کاربرد های آن را هم بدانید.
مشاهده این مطلب»»کاربرد ترالی پانسمان
 

ترالی

ترالی به تنهایی واحدی متحرک برای حمل موارد ضروری ست،این به آن معناست که ما ترالی را گاهی در هتل ها و یا رستوران ها هم می بینیم و در هر جایی که نیاز به حمل چند کالای مشخص داشته باشیم اما به طور قطع ترالی بیمارستانی با ترالی هتل ها و رستوران ها تفاوت هایی خواهد داشت اما این تفاوت ها در مزایای ترالی نیست بلکه در ساخت و نحواه تولید و همچنین در وزن و ابعاد و مواردی از این دست می باشد که ما چندان در این مطلب به آن نخواهیم پرداخت.همان طور که گفته شد ترالی بیمارستانی به عنوان واحدی برای حمل دارو ها و تجهیزات و حتی غذای بیماران و همراهانشان دارای انواع مختلف و دارای کاربرد های مختلف و نیز دارای مزایای گوناگونی است که ما در این بخش باید بیشتر در مورد مزایای ترالی بیمارستانی صحبت کنیم.
اما اگر تا همین جای مطلب می خواهید برای خرید ترالی بیمارستانی اقدام کنید ما مطلبی را به شما ارائه می دهیم که همین حالا وارد شوید و برای خرید ترالی بیمارستانی اقدام کنید.کارشناسان مروارید طب همیشه برای پاسخ گویی و راهنمایی شما عزیزان آماده اند.
 

مزایای ترالی بیمارستانی

بسیار خب به پایان این مطلب یعنی به بخش مزایای ترالی بیمارستانی رسیدیم.به صورت فهرست وار برای شما در مورد مزایای ترالی بیمارستانی خواهیم گفت اما می خواهیم به گذشته باز گردید و با آنچه در ابتدای مطلب عنوان شد خودتان این مزایای ترالی بیمارستانی را پیش از ما در ذهنتان مرور کنید.خاطرتان هست؟در مورد تصور فاجعه آمیز نبود ترالی بیمارستانی؟بسیار خب می پردازیم به مزایای ترالی بیمارستانی که به صورت خلاصه به چند دسته تقسیم می شوند و ما برای آن دسته شامل شرح،توضیحات را ارائه می دهیم:
  1. به عنوان اولین مورد از مزایای ترالی بیمارستانی به ذخیره انرژی پرستاران و کمک پرستاران اشاره می کنیم: زمانی که ترالی بیمارستانی موجب می شود دارو ها و یا تجهزیات بیشتری را پرستاران در زمان کوتاه تری حمل کنند همیشه انرژی بالایی برای مراقبت از بیماران خواهند داشت
  2. کاهش اشتباهات فردی: اگر تعداد دارو های مورد نیاز زیاد باشد و به دلیل احتیاط لازم برای حمل اگر ترالی بیمارستانی نباشد امکان دارد پرستاران دارویی را فراموش کنند و یا دارو در حین انتقال بشکند.
  3. کاهش زمان خدمت رسانی یکی دیگر از مزایای ترالی بیمارستانی ست: می توان تجهیزات و یا دارو ها را در یک بار آمد و شد و در تعداد کافی با خستگی کمتر و در نتیجه در زمان مناسب تر ارائه کرد.
  4. نجات جان بیماران در لحظات طلایی: از مهم ترین مزایای ترالی بیمارستانی همین مورد آخر می باشد.جایی که چند دستگاه بسیار سنگین و حیاتی لازم برای نجات جان بیمار به راحتی می تواند در کمترین زمان بالای سر بیمار، در اختیار پزشک قرار بگیرد.
تصور کنید یک کمک پرستار به آرامی باید چند دستگاه را هم با رعایت شرایط حمل و هم با توجه به شرایط وزنی و ابعاد دستگاه ها در زمان کوتاهی به بیمار برساند.حالا اگر فشار همین کمک پرستار هم بخاطر تکرار بسیار زیاد این اتفاقات بیفتد ما با خطر از دست رفتن جان دو انسان رو به رو هستیم در حالی که مهم ترین مزایای ترالی بیمارستانی می تواند نجات جان بیماران باشد.
فروش ترالی بیمارستانی به دلیل اهمیت بالای یکی از مزایای ترالی بیمارستانی یعنی مورد آخر،ما مطلبی را در بالا برای شما آماده کردیم با عنوان انواع ترالی اورژانس که می تواند بسیار مفید و ضروری باشد.امیدواریم مطلب ارائه شده توسط مروارید طب برای شما عزیزان و همراهان گرامی مفید واقع شده باشد.فراموش نکنید کارشناسان ما در خدمت شما هستند.برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.
مطالب مرتبط: ﺳﻄﻞ زﺑﺎﻟﻪ درب دارAgreementتجهیزات بیمارستانیتجهیزات رختشویخانهترالی 3 طبقهترالی crsپایه سرم سقفی و دیواری
اشتراک گذاری:
    

نظرات (0)

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
کد را وارد کنید. واضح نیست؟

ظرافت در تولید

فرایند تولید در شرکت مروارید طب پارسیان با ظرافت بالا توسط متخصصان این صنعت انجام می گیرد.

استحکام محصولات

استحکام بالای محصولات شرکت مروارید طب پارسیان برگرفته از مواد مصرفی مرغوب و رعایت استانداردهای بین المللی می باشد

گارانتی محصولات

تمام محصولات شرکت مروارید طب پارسیان دارای ضمانت نامه و گارنتی معتبر می باشد.

باپشتوانه یک دهه تجربه و سابقه تولید در زمینه طراحی ساخت قطعات تجهیزات پزشکی استیل بیمارستانی و لوازم جانبی آزمایشگاهی مربوط به کیلینیک ها و بیمارستان ها ؛ با بهره گیری از بهترین نیرو ها و مجهز ترین ماشین آلات و دستگاه ها توانسته نقش موثری در بازار تجهیزات پزشکی داشته باشد .مشاوره، طراحی، ساخت و تولید قطعات و تجهیزات پزشکی بیمارستانی و لوازم جانبی آزمایشگاهی-تحقیقاتی مربوط به کلینیک ها و بیمارستانها و نیز هودهای شیمیایی، میکروبیولوژی، لامین ایر، هود اتمیک، تخت کالبد شکافی، شیرآلات و سکوبندی آزمایشگاهی

امروز 33

دیروز 65

هفته 175

ماه 1386

کل 22532

  • آدرس کارخانه: شهرک صنعتی، چهاردانگه، خ ۱۷/۵ ،نبش بلوار صنایع، پلاک ۳۴
  • تلفن دفتر فروش: 02166502537 - 02166514169
  • تلفن کارخانه: 02155272854 - 02155270971
  • شماره موبایل: 09124208794
  • تلفکس کارخانه : 02155280982

 مروارید طب پارسیان کلیه حقوق این سایت برای مروارید طب پارسیان محفوظ است. © 2019 مروارید طب پارسیان

بالا
پایین
No Internet Connection